הי, נעים להכיר!

קרן קוגן.

יועצת ארגונית, מאמנת ניהולית ומנחת קבוצות

אני מחזיקה את מקל היועצת משני קצוות. אולי אפילו יותר. אני גם מתודולוגית וגם יצירתית, גם מעמיקה אבל גם פרקטית, בדרך כלל מתכננת ותמיד גם מאלתרת, מלמדת – ואף פעם לא מפסיקה ללמוד. אני תלמידה טובה, אבל אוהבת גם את ההפסקות.

מסע הקריירה שלי החל לפני מעל 15 שנה. בדרך אל עולם פיתוח המנהלים הספקתי לנהל יחידות וצוותים בתחומי הלמידה והפיתוח הארגוני בצבא במשך חמש שנים, בתעשיית הפארמה במשך שבע שנים, ולייעץ בבית הספר לפיתוח מנהיגות של צה"ל במשך ארבע שנים. ייעצתי למנהלים, הנחיתי סדנאות לפיתוח זהות ניהולית וסדנאות הקניית ידע למיומנויות מנהיגותיות ועסקתי בפיתוח צוותים אפקטיביים.

השלמתי תואר ראשון במדעי החברה ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני. בין לבין הספקתי גם ללמוד אימון והנחיה: יש לי תעודת מאמן מומחה לאימון אישי וניהולי מטעם איק"א (האיגוד הישראלי ל Coaching) ותעודת מנחה קבוצות מהמכון להכשרת מנחי קבוצות בירושלים (ציפורי).

היום אני מייעצת למנהלים, הנהלות וצוותי משאבי אנוש באקדמיה ובחברות הייטק, בארגונים קמעונאים ותעשייתיים, בחברות ספנות ותעופה ובתחום הפיננסים.

אני נשואה לטוביה ואמא להראל יואב ומאיה, אופה עוגיות גרנולה ותמרים (הכי טעימות שיש!), מתרגלת יוגה מזה שבע שנים ומתנסה גם בפילאטיס. קודם ניסיתי גם ריצה, שחייה, ריקוד ו MMA, אבל בהם הצלחתי פחות.

רוצים לדעת עוד על איך אני עובדת? סקרנים לגבי השירותים שלי?